Звіти комунальних підприємств та соціальна допомога – на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради


09.06.2021 09:41 90

8 червня під головуванням міського голови Віталія Граждана відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з 36 питань. В його роботі взяли участь керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств та установ, депутати міської ради та представники ЗМІ.

Виконком заслухав звіти звіт КП «Автотранссервіс» та КНП «Білгород-Дністровський Центр первинної медико-санітарної допомоги» запідсумками роботи 2020 року. Схвалив Положення про Центр надання адміністративних послуг «Центр Дії» міської ради.

Затверджена загальна чисельність працівників міського Центру «Благоустрій», куди після передачі Центру парків та скверів переведено з КП «Автотранссервіс» 15 доглядачів парків, скверів та зелених зон, а також 1 майстер зеленого господарства. Внесені зміни до складу комісії для визначення стану зелених насаджень території міста.

На засіданні внесені зміни до Титульних списків заходів на утримання міських доріг, тротуарів, а також об’єктів поточного ремонту та утримання вуличного освітлення на 2021 рік. Погоджена безоплатна передача вантажного фургону ІЖ-2717 з балансу КП «Житлово-експлуатаційне об'єднання №1» на баланс комунального підприємства «Автотранссервіс».

Затверджені Схеми організації дорожнього руху в районі загальноосвітніх закладів міста, на площі біля залізничного вокзалу по вул. Портовій по вул. Шабській на ділянці від вул. Портової до вул. Ушакова.

Виконком прийняв рішення «Про надання допомоги та пільг в рамках реалізації міської цільової програми «Соціальний захист» на 2021-2023 роки», згідно якого буде надана адресна матеріальна допомога особам, які опинились в складних життєвих обставинах; на поховання померлих близьких родичів; законним представникам неповнолітніх дітей учасників АТО/ООС; громадянам похилого віку, яким виповнюється 90 та більше у червні, а такожнадані 25% пільги на комунальні послуги учасникам АТО/ООС.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік