Засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Білгород-Дністровської територіальної громади


14.05.2024 15:42 170

14 травня під головуванням міського голови Віталія Граждана пройшло засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку територіальної громади та Плану заходів з її реалізації, головна мета якої - формування стратегічного бачення майбутнього громади, визначення ключових напрямів її розвитку та пошуку шляхів для досягнення поставлених завдань на період до 2027-го року.

Перед учасниками засідання поставлені завдання щодо напрацювання попередніх пропозицій до зазначених документів в сферах: освіти, культури, соціальної і бюджетної політики, житлово-комунального господарства, економіки тощо.

Директоркою Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Ольгою Ціпуленко зазначено, що задля врахування інтересів усіх мешканців Білгород-Дністровської громади, до 24 травня триває опитування місцевих жителів та представників місцевого бізнесу щодо їх бачення розвитку громади.

Експертну підтримку громади в ході розробки Стратегії та Плану заходів надає ініціатива «Інклюзивне відновлення за лідерства громад» (CLIR), що фінансується Урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International.

Анкета для опитування мешканців громади

https://forms.gle/ScLnncq7Ee9fm1nP7

Анкета для опитування представників бізнесу

https://forms.gle/ChYFWFUKuLw9bEVz5


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік