Засідання професійної спільноти вчителів – логопедів та дефектологів


18.11.2021 08:46 69

17 листопада, на базі ЗЗСО №6, відповідно до плану роботи методичного кабінету Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради, відбулось засідання професійної спільноти вчителів-логопедів та дефектологів закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста за темою «Сучасні технології в логопедичній практиці».

Керівник професійної спільноти, вчитель-логопед ЗДО №2 «Буратіно» Наталія Ніколайчук надала методичні рекомендації з організації обстеження рівня розвитку мовлення дітей, які зараховані до логопунктів закладів освіти, та оформлення статистичної звітності.

Своїм досвідом роботи використання сучасних технологій в логопедичній практиці поділилась з колегами вчитель-логопед ЗДО №2 Наталія Арестова. Про корекцію звуковимови у дітей із загальним недоліками мовлення з використанням технік ейдетики та мнемотехнік розповіла вчитель-логопед ЗДО №2 Резніченко Наталія.

Крім того, з метою оновлення змісту роботи педагоги обговорили можливість та ефективність використання інтерактивних корекційно-розвиткових вправ на онлайн сервісах.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік