Засідання координаційної ради: матеріальна допомога, безкоштовні хлібобулочні вироби та привітання людей похилого віку


13.09.2022 17:01 130

13 вересня 2022 року у Білгород-Дністровській міській раді відбулось чергове засідання міської координаційної ради з питань соціального захисту.

Учасниками засідання розглянуто 6 звернень громадян за наданням матеріальної допомоги, зокрема, на післяопераційну реабілітацію, в тому числі - онкохворих. Також, координаційною радою погоджено надання матеріальної допомоги на поховання родичів заявників. Прийнято рішення про привітання коштами людей похилого віку, яким у вересні виповнюється 90 та більше років.

Крім того, за рішенням координаційної ради 75 людей похилого віку, які проживають у місті Білгороді-Дністровському та перебувають на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), отримають протягом вересня адресну натуральну допомогу у вигляді хлібобулочних виробів.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік