Засідання комісії з призначення стипендії міського голови обдарованим дітям


11.01.2024 12:32 191

11 січня під головуванням секретаря Білгород-Дністровської міської ради Олександра Скалозуба, з метою забезпечення кваліфікованого та об’єктивного розгляду пропозицій щодо добору кандидатів на здобуття стипендії, відбулося засідання комісії з призначення стипендії міського голови обдарованим дітям шкільного віку.

Стипендія міського голови присуджується щорічно за високі досягнення у різноманітних сферах діяльності: інтелектуальній, мистецькій, суспільній, спортивній тощо. Вручення сертифікатів на отримання стипендії проходить в урочистій обстановці у великій залі міської ради.

Учасники засідання розглянули документи кандидатів та визначили 13 стипендіатів у номінаціях «Лідер самоврядування навчального закладу», «Літературна творчість», «Образотворче мистецтво», «Вокальне мистецтво», «Музичне мистецтво», «Творча та інша діяльність серед дітей з особливими освітніми потребами», «Олімпіади та інтелектуальні конкурси», «Хореографічне мистецтво», «Спорт».


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік