Заклади освіти Білгорода-Дністровського увійшли до десятки найкращих в Одеській області


07.09.2023 13:30 72

Одразу два загальноосвітні навчальні заклади Білгорода-Дністровського - міський академічний ліцей та школа №3 потрапили у першу десятку найкращих шкіл Одеської області за підсумками проведення НМТ у 2023 році.

Про це на своїй сторінці «Facebook» повідомив Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан: «…Вчора, незалежний інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua», за даними Українського центру оцінювання якості освіти, оприлюднив рейтинги за результатами національного мультипредметного тесту складеного учнями у 2023 році. Пишаюся, тим що наші загальноосвітні навчальні заклади одні з найкращих в Одеській області. Дякую учням, їх батькам, учителям, а також керівництву навчальних закладів за високі результати у навчанні та сподіваюсь, що наступного року всі перші місця рейтингу посядуть школи міста Білгорода-Дністровського» - зазначив міський голова Віталій Граждан.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік