Заходи до 76-ої річниці вигнання нацистів з України в бібліотеках Білгорода-Дністровського


28.10.2020 14:40 195

День визволення України від нацизму відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистських окупантів під час Другої Світової війни за межі сучасної території України. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина нашої Вітчизни.

В рамках відзначення цієї важливої історичної події в бібліотеках міста Білгорода-Дністровського підготовлена низка патріотично-виховних заходів: історична книжкова галерея «Ще довго пам’яттю болітиме війна» – в центральній міській бібліотеці ім. М. Горького, відео-перегляд «Немеркнуче світло великого подвигу» – в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва, медіа-година «За Україну, за її долю, за честь і за волю, за народ!» – в бібліотеці ім. О. Пушкіна. Заходи доступні не тільки для відвідувачів бібліотек, а також і з використанням сучасних засобів дистанційної комунікації.

Також увазі користувачів пропонуються короткі історичні довідки про події Другої Світової війни та рекомендаційні списки літератури відповідної тематики.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік