Захід для студентів


22.03.2024 11:40 13

Час не стоїть на місці, все змінюється - змінюється і ринок праці. Молодь все більше цікавить власна справа, яка приносить задоволення. Проте втілити самостійно ідею після ВНЗ важко, оскільки фінансової подушки немає та і знань бракує. Та все, що здається мріями – одного дня, маленькими кроками, може стати реальністю.

Так, для студентів 4 курсу Білгород-Дністровського морського рибопромислового фахового коледжу кар’єрним радником відділу кар’єрного консультування Білгород-Дністровської філії ООЦЗ Оксаною Долготер був проведений захід з метою орієнтації на підприємницьку діяльність за державною програмою «єРобота».

Фахівець ознайомила студентів з грантовою програмою «Власна справа», розповіла про умови отримання гранту, можливість пройти навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» за напрямком «Держпрограма Є-робота. Отримання державного гранту на створення або розвиток власного бізнесу.» та втілити власну ідею у бізнес-план. Під час заходу студенти отримати відповіді на питання, які їх цікавили.

Кожен бізнес — це ризик. Все залежить від Ваших навичок, вмінь, а також від обставин та локалізації. Якщо Ви підготуєтесь і оберете відповідну галузь - Ви маєте великі шанси на успіх!
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік