Яскравий червень у Білгород-Дністровському краєзнавчому музеї


24.06.2021 10:06 137

На час роботи пришкільних дитячих таборів науковими працівниками Білгород-Дністровського краєзнавчого музею були запропоновані різноманітні музейні програми, які охопили всі вікові групи допитливих школярів.

Протягом трьох тижнів червня діти із задоволенням подорожували у часі – переносилися в минуле, навчаючись в однокласній парафіяльній школі ХІХ століття!

Разом із скульптором Кирилом Максименко і його роботами прямували в космічне майбутнє та з радістю брали участь у авторському екологічному проєкті, повертаючи до життя непотрібні металеві фрагменти і, тим самим, зберігаючи чистоту планети. Відвідувачі брали активну участь не тільки в майстер-класах, але й подавали цікаві ідеї митцю. Так, учениця 5-А класу НВК «Школа-ліцей» Владислава Баканчаза пропонувала виготовити модні окуляри з виделок, які прекрасно доповнили образ космічної «Клави» – єдиної дами серед « космічних прибульців». Виготовлені металеві скульптурки стануть оригінальними доповненнями класних куточків.

Не звертаючи увагу на рясні літні дощі і грози, учні разом з музейними працівниками дружно занурювалися в художній мальовничий світ талановитих художників, створюючи на листівках свою казку в фарбах під час арт-екскурсій. А теплими сонячними днями подорожували разом із музеєм пізнавальним туристичним маршрутом по храмам та історичним пам'яткам міста.

Мандрували в музейне літо учні 8-ми закладів освіти міста і школи мистецтв, а також школярі з Бритівки, Вигону, Турлак, а також із міст Одеса та Роздільна. Найактивнішими мандрівниками стали учні шкіл №№1, 3, 5 та 11.

Всього екскурсіями та музейними заходами було охоплено близько 1000 дітей, в тому числі 99 – пільгових категорій.

Співробітники краєзнавчого музею будь-якої пори року і погоди за вікном готові до нових інтерактивних зустрічей!
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік