Як перевірити призначення житлової субсидії онлайн


29.09.2021 14:55 1158

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 182 затверджено Положення про Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій.

Реєстр ведеться з метою забезпечення єдиного державного обліку отримувачів субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, отримання статистичної інформації, проведення спостережень за структурними змінами у програмі житлових субсидій.

Щоб дізнатися, призначено чи не призначено житлову субсидію, тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення, розмір своєї субсидії можна дізнатися он-лайн за посиланням https://subsidii.ioc.gov.ua.

Пошук у зазначеному реєстрі здійснюється за адресою домогосподарства. Для користувачів доступна інформація про період, на який призначено житлову субсидію, про суми щомісячних нарахувань, а також назва управління соціального захисту населення, де знаходиться особова справа отримувача житлової субсидії.

Інформація про стан субсидії в домогосподарстві за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій оновлюється один раз на місяць — на початку поточного місяця за попередній місяць.

У Реєстрі забезпечується захист персональних даних відповідно до вимог Законів України “Про захист персональних даних”, “Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах” і Правил забезпечення захисту інформації в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2006 р. № 373.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік