Як оформити відсутність працівника на роботі певний час


10.02.2020 11:16 3050

Діти в закладі почали хворіти, карантин офіційно не оголосили. Батьки воліють убезпечити дитину від контакту з однолітками. Працівник використав усі відпустки, на які має право, однак не може працювати,

ЗАПИТАННЯ

Як оформити відсутність працівника на роботі певний час

ВІДПОВІДЬ

Якщо працівник використав усі відпустки, на які має право, однак не може працювати, можливо обрати компромісний варіант — визнати причину його відсутності на робочому місці поважною.

Якщо працівник повідомляє, що перебуватиме вдома на час призупинення навчального процесу, в табелі обліку використання робочого часу (далі — табель) цей період роботодавець може позначати «НЗ» (відсутність з нез’ясованих причин).

У перший робочий день після відновлення навчального процесу в школі працівник на роботі на вимогу роботодавця напише пояснення з причин відсутності на роботі певний час.

Розглядаючи пояснення роботодавець може визнати причини відсутності працівника на роботі поважними та зазначити резолюцію про незастосування до працівника заходів дисциплінарного впливу.

Особа, відповідальна за ведення обліку робочого часу підготує коригуючий табель, в якому дні відсутності працівника позначить «І» (інші причини неявок).

Ці дні працівнику не оплачують.

Ст.інспектор ГУ Держпраці

в Одеській області І.Б.Сорокін

04840-6-25-52

0973741562
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік