Віталій Граждан: «Білгород-Дністровський - є перспективним спортивно-туристичним центром зі своїми здобутками і традиціями»


01.05.2021 12:54 191

Здавна місто Білгород-Дністровський славиться своїми спортивними досягненнями в різних видах спорту самого високого гатунку.

Є беззаперечними успіхи на національному та міжнародному рівні спортсменів міста в боксі, легкій атлетиці, греблі, акробатиці, боротьбі, футболі, мотокросі та автоспорті.

Все це разом дає змогу Білгороду-Дністровському ставити перед собою амбітні цілі щодо створення належних умов для розвитку спортивної інфраструктури, для організації змагань високого рівня з найбільш популярних видів спорту, запрошувати на ці змагання спортсменів і вболівальників з різних куточків України та з-за кордону.

В свою чергу, в комплексі громада отримає змогу успішно розвивати міську готельну мережу, підприємства громадського харчування, сувенірної продукції, в сфері обслуговування та транспорту.

Вже сьогодні місто разом з Білгород-Дністровською районної федерацією боксу готується приймати юніорський Чемпіонат України з боксу.

Ще одним перспективним напрямком розвитку спорту в Білгороді-Дністровському є організація змагань з технічних видів спорту (авторалі, мотокрос), де місто має неабиякий досвід прийому на своїй території і першість України у 2009 році, і Чемпіонат світу з мотокросу у 2013 році.

Одним з досвідчених місцевих організаторів автозмагань в Білгороді-Дністровському є молодіжний спортивно-технічний клуб «Віраж», який очолює Анатолій Маргарян.

В цьому році клуб планує провести в місті декілька гонок з автокросу місцевого та національного рівня, про що ведуться перемовини з Автомобільною федерацією України, готується траса, регламентуюча документація, матеріальна база.

30 квітня міський голова Віталій Граждан зустрівся з керівником МСТК «Віраж» Анатолієм Маргаряном та керівником міської комунальної установи «Спорт для всіх» Олексієм Сирбулом безпосередньо на спортивній трасі, що розташована по вулиці Парковій, яка вже має багаточисельні позитивні відгуки і від професійних гонщиків, і від організаторів змагань, і від офіційних осіб національної Федерації.

Голова міста заслухав інформацію А. Маргаряна про хід підготовки траси до клубної гонки з автокросу, що планується наприкінці травня, про підготовку клубу до отримання сертифікату Федерації на право організації змагань національного рівня.

«Питання спортивного туризму, що є невід’ємною складовою всієї туристичної галузі ми розглядаємо як найбільш перспективний напрямок розвитку міста. Тим більше, тут ми вже маємо достатній досвід, здобутки та традиції. Маємо й спортивні клуби, що на ділі довели свій серйозний організаторський потенціал щодо проведення змагань самого високого рангу, серед яких і клуб «Віраж» і «Аккерман-Рейсинг». Тому вважаю, що облаштування території траси, її благоустрій, відповідно до вимог Генерального плану міста – одне з головних завдань міської влади, виконання якого дасть можливість громаді успішно залучати сюди інвесторів і меценатів. Знаходити відповідальних партнерів для реалізації найбільш амбітних проєктів в інтересах Білгорода-Дністровського», - зазначив В. Граждан.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік