Всеукраїнський тиждень дитячого та юнацького читання в бібліотеках Білгорода–Дністровського


23.03.2021 10:51 261

Щороку, в березні, під час весняних шкільних канікул, бібліотеки міста проводять різноманітні масові заходи, зокрема: тематичні зустрічі, огляди літератури, майстер – класи, експрес опитування, рекламні акції, тощо. Велику увагу фахівці бібліотек приділили популяризації книг та читання. Адже, книга – чудовий, дивовижний витвір людського розуму. Герої улюблених книжок завжди поруч з нами. Вони дуже різні: розумні, хоробрі, витривалі, чесні, хитрі, енергійні... І вже від наших уподобань і смаку залежить, хто нам цікавіший, на кого хотілося б бути схожим, і відповіді на які особисті запитання можна знайти у книгах. Змінюються покоління, а мудрі книги продовжують жити.

Прищеплювали дітям та підліткам уміння самостійно працювати з книгою, аналізувати, узагальнювати, робити висновки з прочитаного в бібліотеці для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва під час циклу заходів: «Книга - чудо із чудес, і хто читає, той перемагає». Також бібліотекарі провели опитування перехожих на вулиці «Чи читаєте ви книжки?». Низка презентацій «Читати - це стильно!» зорієнтувало молодь у світі сучасних українських авторів - це Ірина Карпа, Максим Кідрук, Сашко Дерманський, Андрій Кокотюха та інші. В культурно – освітньому медіа – центрі бібліотеки ім. О. Пушкіна протягом тижня відбувалися мульт – перегляди, проходили акції «Я прочитав і тобі рекомендую», де діти розповідали про прочитану літературу та рекомендували своїм одноліткам. В центральній міській бібліотеці ім. М. Горького проходили екскурсії «Інформаційні лабіринти сучасної бібліотеки», огляди книжкової виставки – мотиватора «Молодь і книги: чому варто читати». Поетичними стежками нашого міста прогулялися студенти разом з бібліотекарями бібліотеки ім. Лесі Українки. Краєзнавчий променад «Поетичні голоси мого краю», до Всесвітнього дня поезії, відкрив юнакам та дівчатам поетичний світ місцевих письменників.

Під час весняних канікул бібліотеки в Білгороді–Дністровському стали центрами інформації, розвитку інтелектуальних та творчих здібностей, приємним середовищем для зустрічей і спілкування, дозвілля та релаксації.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік