Всеукраїнський день бібліотек відзначили в бібліотеках Білгорода-Дністровського


01.10.2021 10:55 143

30 вересня - найчитальніший день року, адже у 1998 році Президент України підписав Указ, яким затвердив Всеукраїнський день бібліотек.

У цей день вітання з професійним святом приймають бібліотекарі - провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Їм відомі секрети класифікації книг, складання бібліографічних довідників та каталогів.

Сьогодні в Україні налічується близько 40 тисяч бібліотек. У них працює понад 52 870 співробітників, а послугами книгосховищ користуються більше 17 мільйонів 490 тисяч читачів. Спробуйте тепер сказати, що бібліотеки - це минуле століття. Нічого подібного! Безсумнівно, зараз можна завантажити й купити практично будь-яку книгу, але! По-перше, усіх книг не купиш, а в бібліотеці їх можна взяти абсолютно безкоштовно. А по-друге, в бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера, яка об’єднує однодумців.

30 вересня бібліотекарі впродовж всього дня отримували поздоровлення від користувачів. В Центральній міській бібліотеці ім. М. Горького весь тиждень користувачі дарували свої побажання, відправляючи їх в скриньку читацьких побажань, а в бібліотеку-філію ім. О. Пушкіна прийшли школярі з цілим сценарієм побажань та поздоровлень для бібліотекарів. Медійна кампанія «Наше місто. Білгород-Дністровський» завітала до бібліотеки-філії ім. Л. Українки разом з гостями – учнями ЗОШ №4. Бібліотека-філія ім. М. Кропивницького отримувала поздоровлення від мешканців району Переможне. Бібліотека для дітей та юнацтва ім. В. Катаєва провела акцію з рекламним міксом прямо на вулиці, даруючи перехожим кольорові кульки, смачну цукерку з афоризмом про книгу.

До речі, Всеукраїнський день бібліотек - відмінний привід здути пил зі свого читального квитка й дізнатися, що з новинок з’явилося в фондах. Або сходити в бібліотеку з дитиною та взяти улюблену книгу з вашого дитинства. Ну або просто провести цей вечір за читанням. Адже читати не шкідливо, шкідливо не читати.
Білгород-Дністровська міська рада, 2022 рік