Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначили в бібліотеках Білгорода-Дністровського


02.12.2020 08:37 210

Щорічно 1 грудня згідно з рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими в 1988 році, відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цей день започатковано з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також, як день пам’яті жертв цього захворювання.

В бібліотеках міста традиційно пройшла низка попереджувальних інформаційних заходів. В культурно-освітньому медіа-центрі бібліотеки ім. О.Пушкіна оформлена книжкова виставка «СНІД – ворог непомітний, але смертельний» та відбувся диспут «Чи бути здоровим – вирішуєш ти?!» з юнацькою аудиторією. Бліц-діалог «СНІД: знати, діяти, жити!» організували в Центральній міській бібліотеці ім. М.Горького. Коментована книжкова виставка «Хто попереджений – той захищений» експонується в бібліотеці ім. Лесі Українки, а слайд-лекція «Не зламай свою долю» була організована в бібліотеці ім. М. Кропивницького.

Також 1 грудня в Інтернет-центрах бібліотек міста демонструвався відеоролик «СНІД не спить» про історію виникнення хвороби, способи зараження ВІЛ та профілактичні методи запобігання інфікування.

Пам’ятаймо! СНІД ще не переможений, ось чому нам так важливо навчитися слухати тих, хто опинився по той бік біди. Носії ВІЛ – люди, які хочуть жити. Бережіть себе, піклуйтеся про ближніх і нехай Всесвітній день боротьби з ВІЛ об’єднає всіх і кожного не тільки 1 грудня, а й у всі інші дні в році.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік