Виконавчий комітет погодив ініціативи міського голови щодо спрямування бюджетних коштів


19.01.2021 15:20 324

На засіданні виконавчого комітету 19 січня за ініціативи міського голови Віталія Граждана внесені деякі зміни до бюджету, які принесуть результат в сфері житлово-комунального господарства і в підсумку дозволять значно скоротити бюджетні витрати.

Зокрема, погоджено виділення 650 тисяч гривень для придбання енергоефективного насосного обладнання для каналізаційних насосних станцій.

«Електроенергія з кожним роком дорожчає, і наше завдання зробити так, щоби Водоканал скоротив її споживання, не накопичував борги та стримував тарифи. Саме тому в першу чергу слід оснастити підприємство енергозберігаючим обладнанням», - зазначив Віталій Граждан.

За його словами, наразі готується комплексна програма з виведення Водоканалу з кризи, а поки необхідно робити перші кроки у напрямку економії споживання підприємством електроенергії.

Ще одним важливим пунктом стало схвалення виконавчим комітетом виділення 960 тисяч гривень на придбання трактора МТЗ для МЦ «Благоустрій», який разом із наявними на підприємстві фрезою та рециклерами стане в нагоді для тотального проведення ремонту міських доріг.

«Як тільки будуть дозволяти погодні умови, ми своїми силами почнемо ремонтувати дороги та до закінчення весни повністю позбавимося ям. Зараз проводимо консультації з фахівцями Облавтодору з технологічних питань, щоб ремонт був якісним та довговічним», - підкреслив В. Граждан.

Також, серед змін до бюджету – виділення 50 тисяч гривень на виготовлення проєкту «Капітальний ремонт бігових доріжок стадіону ДЮСШ по вул. Незалежності,14», який буде поданий на участь у державному фінансуванні, на реалізацію якого передбачено 9 500 000 гривень.

Ці та інші зміни до міського бюджету на поточний рік будуть винесені на розгляд сесії.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік