Велоквестом «Відкрий своє місто наново» відзначили в Білгороді-Дністровському День молоді


27.06.2021 14:47 271

Розвиваючи молодіжний рух, громадська організація «Клуб мандрівників «Вершина», об’єднання «Велоаккерман», а також небайдужі велолюбителі міста, взяли участь у велоквесті «Відкрий своє місто наново», який було організовано в Білгороді-Дністровському з нагоди Дня молоді.

Учасники заходу виконували завдання організаторів, переміщуючись з однієї локації до іншої. Маршрут квесту торкався історичних та знакових місць стародавнього Білгорода-Дністровського, що особливо сподобалось учасникам, оскільки завдання та загадки були пов’язані з локаціями рідного міста. Загалом, відстань, яку подолали велосипедисти перевищила 12 км.

Фінішували велолюбителі на території скверу «Михайлівський», де учасників змагання від імені міського голови Віталія Граждана привітала з Днем молоді та вручила нагороди директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Білгород-Дністровської міської ради Діна Базіленко.

«Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але й особливий стан душі. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань, натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження. Саме турбота про молоде покоління є важливою частиною соціальної роботи. Керівництво міста підтримує молодіжний рух та всі ті ініціативи, що запроваджуються юнацтвом задля розвитку рідного Білгорода-Дністровського, адже від молоді залежить наше майбутнє. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!» - підкреслила Діна Базіленко.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік