Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19


11.10.2021 13:52 34

У Білгороді-Дністровському продовжується вакцинація населення проти COVID-19. За інформацією Управління охорони здоров’я, протягом минулого тижня в міському пункті вакцинації (поліклініка по вул. Пирогова,4) провакциновано першою дозою 158 осіб, другою - 226 осіб (вакцини Астразенек та Короновак). Станом на 11 жовтня 2021 року загалом тут провакциновано першою дозою 2948 осіб, другою – 2335.

Кожен мешканець міста, який має бажання зробити вакцинопрофілактику від гострої респіраторної хвороби COVID-19, має звернутися до свого сімейного лікаря. Коли до людини дійде черга, йому зателефонують та запросять до поліклініки на вакцинацію.

Також, це можна зробити у районному Центрі первинної медико-санітарної допомоги за адресою: вул. Миколаївська,55-а. При собі треба мати паспорт або документ, що посвідчує особу. Графік роботи центру масової вакцинації: з 9.00 до 16.00; з 16.00 до 18.00 – видача довідок (без вихідних).

Слід зазначити, що стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, це сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

Сьогодні як в Україні, так і у світі існує недовіра до вакцин проти COVID-19. Це попри те, що в історії сучасної медицини та фармацевтичних розробок ще не було настільки прискіпливої уваги до окремого лікарського препарату, як до цих вакцин.

Одна з причин такої недовіри – поширення неправдивої інформації щодо вакцинації. Пам’ятайте, що правдиву й вичерпну інформацію про вакцини можуть надати тільки медики. Не довіряйте неперевіреним джерелам, дотримуйтеся інформаційної гігієни. І знайте, що вакцинація – це важливий крок до збереження здоров’я і життя!


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.ua



Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік