В рамках міжнародного проєкту «Дунайські гіди. Дія 2» Білгород-Дністровська міська рада проводить відбір кандидатів


07.05.2024 14:23 44

В рамках розвитку солідарного партнерства з містами Ульм та Ной Ульм, Федеративна Республіка Німеччини, Білгород-Дністровська міська рада стала партнером проєкту «Дунайські гіди. Дія 2».

Проєкт «Дунайські гіди. Дія 2» - це спільний проєкт восьми дунайських партнерів, який координується Дунайським офісом Ульм/Ной-Ульм. Проєкт зосереджується на екологічній освіті в Дунайському регіоні шляхом подальшого зміцнення та розвитку транснаціональної мережі Дунайські гіди.

Проєкт «Дунайські гіди. Дія 2» передбачає спеціальну підготовку гідів з природи та культури Дунайського регіону, який фінансується Міністерством землі Баден-Вюртенберг.

У зв’язку з чим оголошуємо пошук двох активних вмотивованих учасників, які хочуть стати частиною спільноти «Дунайські гіди» з метою захисту та популяризації природної спадщини та культурних скарбів уздовж Дунаю та збереження навколишнього середовища.

На учасників чекає серія міжнародних онлайн тренінгів в колі експертів та інших учасників з Хорватії, Сербії, Болгарії, Румунії та Німеччини, під час яких вони матимуть можливість познайомитися з історією та культурою Дунайських регіонів Європи, розкрити та представити історію та культуру Дунайського регіону свої країни та зокрема, своєї місцевості, прийняти участь в розробці туристичного маршруту та туристичного буклету.

Також, на учасників чекає участь в двох триденних офлайн тренінгах, які проходитимуть в жовтні 2024 року в м. Русе, Болгарія та в травні 2025 року в м. Осієк, Хорватія.

Вимоги:

• вік – 18 +;

• зацікавленість в тематиці проєкту;

• бути дотичним до екскурсійної, музейної, культурної діяльності, природознавства, або планувати розпочати таку діяльність;

• знання англійської мови;

• можливість виїжджати за межі України.

Бажаючим стати учасниками проєкту необхідно зареєструватися до 12 травня 2024 року. Посилання для реєстрації: https://forms.gle/fRaoH2mzPwKwPqJbA


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік