В пам’ять про Героя України Володимира Володимировича Торшина в Білгороді-Дністровському відкрито меморіальну дошку у школі де він навчався


22.03.2024 16:31 114

Герой України Володимир Володимирович Торшин загинув у Маріуполі 22 березня 2022 року, захищаючи Україну.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові, підполковнику Володимиру Володимировичу Торшину 29 вересня 2023 року присвоєно найвищу Державну нагороду України – звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Сьогодні пам’ять Героя України Володимира Торшина вшанували мешканці міста, учні навчального закладу, військовослужбовці гарнізону, керівництво військової районної адміністрації та міської ради.

Пам'ять про Героя України Володимира Володимировича Торшина буде завжди з нами, а його відданість Батьківщині та мужність будуть прикладом для всіх поколінь!


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік