«В країні світла і добра» в Білгород-Дністровській бібліотеці-філії ім. І. Нечуя-Левицького


01.02.2024 11:52 119

Всі ми з дитинства пам'ятаємо відомого українського письменника Всеволода Зіновійовича Нестайка, класика сучасної дитячої прози, книжки якого із задоволенням читають. Його твори заставляють сміятися і радіти життю, а за мотивами деяких знято мультфільми.

Цього року повісті-казці «В країні Сонячних Зайчиків» виповнилося 65 років. В культурно-освітньому медіа-центрі бібліотеки-філії ім. І. Нечуя-Левицького бібліотекарі влаштували справжнє свято для школярів ЗЗСО №3. Книжкове свято «В країні світла і добра» почалося з розповіді завідувачки бібліотекою-філією Оксани Дев’ятки. Вона розповіла про життєвий шлях В. Нестайка та його творчі надбання. Бібліотекар Інна Піркова провела огляд книжкової виставки та невелику подорож сторінками представлених книг. Потім бібліотекарі продемонстрували мультфільм за повістю-казкою «В країні сонячних зайчиків». Карколомні пригоди, чарівні перетворення, загадкові зникнення й несподівані з’яви, сміх, веселощі тримали під час перегляду в гарному настрої хлопців та дівчат.

Книги Всеволода Зіновійовича – це твори, які будуть цікавими ще не одному поколінню, вони користуюся великим читацьким попитом у бібліотеці. А хто ще не читав – бібліотекарі запрошують до читання!
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік