В Білгороді-Дністровському відзначають День Української Державності


28.07.2022 12:21 72

28 липня вперше відзначається День Української Державності, який встановлений Указом Президента України з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського Державотворення.

З нагоди свята в Білгороді-Дністровському біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченка відбулися урочисті заходи за участі мешканців міста, представників громадських організацій, військових гарнізону, керівництва міста.

Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан, звертаючись до присутніх зазначив:

«Сьогодні, 28 липня наша країна відзначає День Української Державності. Ця дата нерозривно пов’язує давнє прагнення нашого народу до свободи й самовизначення, до утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, які нерозривно пов’язані з нашою культурою, нашими традиціями, нашою самобутністю й характером нашого народу. Саме ми – громадяни своєї Держави стоїмо на варті творення історії нашої Батьківщини, її сьогодення і її майбутнього.

Прагнення до самостійної й вільної Держави Українці пронесли крізь віки. Не в нашому характері ставати на коліна. Ми знаємо, за що боремось, відчайдушно захищаючи Україну та її Державність. Після всього, через що пройшов наш народ, після всього, чого ми навчилися і всьому, чого навчила нас історія боротьби, Українці ніколи не зламаються і не віддадуть своєї незалежності.

Наше майбутнє, майбутнє нашої Держави наразі виборюється у багатьох подвигах Українських воїнів в протистоянні з рашистами, у самовідданій роботі волонтерів у тилу та на передовій, у роботі підприємців та їх підтримці економіки нашої Держави, у мудрості яку проявляють лікарі та педагоги у своїй роботі, стикаючись з повсякденними викликами, - і кожен на своєму місці заради нашої Перемоги, заради нашого майбутнього.

Берегти нашу Державність та єдність, працювати разом на Перемогу – це найважливіше завдання сьогодення, яке всі ми обов’язково виконаємо!

Все буде Україна!».


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік