В Білгороді-Дністровському відновив роботу ще один дитячий садочок з черговими групами


14.11.2022 16:45 99

14 листопада міський голова Віталій Граждан разом з батьками дошкільнят оглянули приміщення відремонтованого укриття одного з дитячих садочків, що вже завтра відкриває свої двері для малечі.

«Піклуючись про наймолодших Аккерманців, відкриваємо ще один черговий дитячий садочок в центральній частині міста Білгорода-Дністровського. В цьому закладі проведено капітальний ремонт укриття – відремонтовано підлогу, стіни та стелю, змонтовано нову електропроводку та систему вентиляції, передбачено меблі та супутній інвентар, Wi-Fi та телевізори для проведення інтерактивних занять. Дане укриття зможе вмістити 150 осіб, а це – 6 чергових груп дошкільнят. Обладнані захисні приміщення відповідають всім вимогами ДСНС. Найближчим часом плануємо дооснастити харчоблок закладу сучасним кухонним обладнанням для приготування смачної та корисної їжі. А на випадок перебоїв з електропостачанням передбачили у закладі й електрогенератор» - зазначив міський голова Віталій Граждан.

Слід зазначити, що даний дошкільний навчальний заклад вже четвертий за рахунком, який працюватиме як черговий дитячий садочок. Міською владою проводяться всі необхідні заходи для того, щоб робота комунальних закладів освіти, де тривають ремонти укриттів згідно з вимогами ДСНС, відновилась якомога швидше.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік