В Білгороді-Дністровському розпочала роботу станція Поліцейського офіцеру громади


11.03.2024 17:35 126

Забезпечення посилення громадського порядку на території громади, здійснення профілактичної роботи в сфері правопорядку, запобігання вчиненню правопорушень – це ті основні питання що входитимуть до повноважень Поліцейських офіцерів громади.

11 березня до проєкту «Поліцейський офіцер громади» долучився і Білгород-Дністровський. В урочистих заходах відкриття станції взяв участь міський голова Віталій Граждан.

«Завдяки реалізації спільної з органами Поліції роботи, і в нашому місті вдалося запустити проєкт «Поліцейськй офіцер громади». Я дуже радий та пишаюся тим, що ми можемо побачити практичну реалізацію нашої спільної співпраці саме у впровадженні даного проєкту. Незважаючи на виклики сьогодення, завдання органів державної влади, місцевого самоврядування та підрозділів Національної поліції полягають у піклуванні про комфорт та безпечні умови кожного громадянина, тож ми й надалі впроваджуватимемо заходи, пов’язані з громадською безпекою на території нашої громади, адже це є одним з пріоритетних завдань у нашій спільній роботі» - зазначив міський голова.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік