У Білгород-Дністровському краєзнавчому музеї впроваджується сучасний інтерактивний простір


20.10.2021 16:06 42

Про це зазначила очільник краєзнавчого музею Тетяна Біла, в ході візиту до закладу керівництва міської ради.

Міський голова Віталій Граждан разом із секретарем міської ради Олександром Скалозубом та директоркою Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Ольгою Ціпуленко, оглянули галерею музею та ознайомилися з проєктом «Діджіталізація науково-освітньої діяльності Білгород-Дністровського краєзнавчого музею», що наразі тут впроваджується.

Навесні 2021 р. краєзнавчий музей подав заявку до грантового конкурсу від House of Europe – «Інфраструктурний#3», та за результатами конкурсу отримав позитивний результат. Виграш гранту «Інфраструктурний #3» надає можливість культурним організаціям придбати вартісне обладнання задля впровадження креативних проєктів громадами міст зі створення бази для розвитку сучасної культури.

Музеєм вже придбано десять з тринадцяти одиниць сучасної техніки для відео-зйомки, запису аудіо-матеріалів та проведення цілого циклу різноманітних масових заходів запланованих в рамках проєкту.

«Дуже позитивним є впровадження таких ініціатив, оскільки розкриваються нові можливості створення відеоекскурсій та сюжетів, що транслюються на всіх офіційних каналах музею (сайт, YouTube, Facebook, Instagram), а також проведення виставкових та науково-освітніх заходів із залученням науковців та фахівців різних рівнів» - зазначив міський голова Віталій Граждан.

Із впровадженням сучасних інструментів цифровізації, а також інтерактивного простору у музеї, якісний науково-популярний контент з історико-культурного надбання регіону стане більш доступним, особливо для потреб закладів освіти нашого міста.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік