Урочистості до Дня Соборності України пройшли у Білгороді-Дністровському


22.01.2024 13:55 110

22 січня на головній площі міста Білгорода-Дністровського пройшов урочистий захід, присвячений Дню Соборності України, за участі керівництва Білгород-Дністровської міської ради, Білгород-Дністровської районної військової адміністрації, військових гарнізону, громадськості міста.

«…Цього дня 105 років тому українці сказали цілому світові, що ми – єдина, об’єднана, соборна Україна і в єдності наша сила! Як і тоді, сьогодні, більше ніж через століття, Соборність залишається однією з найважливіших національних цінностей українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву російській агресії. Соборність споріднена з державністю, суверенітетом й незалежністю народу, це все й є фундаментом для розбудови демократичної̈ держави, запорукою нашої незламності. Єдина і неподільна Україна вистоїть та переможе!», - зазначив міський голова Віталій Граждан.

Другий рік поспіль український народ відзначає День Соборності України всупереч вбивчій і руйнівній агресії російських окупантів, а історичні події вікової давності в нинішніх реаліях набувають для українців все більш дієвих і важливих смислів.

Повномасштабне вторгнення російської федерації у лютому 2022 року стало новим відродженням нашої соборності, коли саме консолідація та єднання стали запоруками того, що Україна вистояла і до сьогодні стримує підступного ворога у його спробах знищити український народ як такий.

Сьогодні наша Соборність – це мільйони українців, що об'єднали в одне ціле силу свого опору, міцність духу та волелюбність.

На завершення заході всі присутні прикрасили символічну карту України стрічками з кольорами державного прапора на знак нашої любові до Батьківщини та віри у її переможне майбутнє.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік