Урочистий захід з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва


08.11.2023 15:12 312

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який відзначається 9 листопада, Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан привітав представників галузі культури міста з професійним святом.

Першим в церемонії нагородження найкращих уваги удостоївся колектив-легенда, колектив - лауреат та переможець різноманітних міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів. Колектив, який в цьому році відзначає 50-річний ювілей з дня створення. Колектив, який за роки існування викохав у любові до української пісні близько тисячі учасників, взяв участь у сотнях концертів, проїхав тисячі й тисячі гастрольних кілометрів. Це улюблений, квітучий, милий серцю народний ансамбль української народної музики «Веселка». А керують ансамблем вже 50 років поспіль Заслужені працівники культури України - кавалер орденів «Знак Пошани» та «Лицарські доблесті» I ступеня, викладач-методист, Відмінник народної освіти, Почесний громадянин Білгорода-Дністровського Михайло Іванович Нікіруй та кавалер ордена Архістратига Михайла I ступеня, лауреат державних та міжнародних фестивалів та конкурсів, хормейстер, незмінна солістка ансамблю Валентина Опанасівна Нікіруй.

Також, оголошена Подяка Одеської обласної ради колективу народного ансамблю української народної музики «Веселка» Білгород-Дністровського Центру культури та дозвілля за значні творчі досягнення, відданість справі культурно-просвітницького розвитку регіону, популяризації української народної музики, підняття морального духу та активну громадську позицію.

Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації за вагомі творчі досягнення в галузі української народної творчості, вагомий внесок у розвиток фольклору Бессарабського краю, вагому благодійну діяльність щодо підтримки Збройних сил України нагороджений Михайло Іванович Нікіруй.

За відданість обраній справі, збереження, популяризацію та примноження надбань української культури, невичерпну любов до народної пісні України, з нагоди 50-річчя народного ансамблю української народної музики «Веселка», а також з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, грамотою Одеського обласного центру української культури нагороджений народний ансамбль української народної музики «Веселка».

Ще один чудовий колектив Білгород-Дністровського Центру культури та дозвілля в цьому році святкує свій 25-річний ювілей - це народний театр естради «Силует». Керівниця цього колективу, Заслужена артистка естрадного мистецтва України, лауреатка премії Одеської обласної ради, «Майстер клубної справи», лауреатка Всеукраїнської мистецької премії «Золота молодь» Віолета Молодецька отримала Грамоту від Департаменту культури.

Ще один колектив-іменинник, керівницею якого являється Віолета Молодецька, святкує у цьому році 5 років з дня створення. Це студія барабанщиць «Марш-Дефіле».

Також, за вагомий особистий внесок у розвиток культури міста, за творчу ініціативність і професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Грамотами міського голови нагородили:

Галину Грошеву – художника КУ «ЦКтаД»;

Людмилу Пораденко – керівника народного ансамблю сучасного танцю «Модерн Данс»;

Єлизавету Тітову – керівника народного ансамблю народного танцю «Бессарабський сувенір»;

Віктора Данилова – звукорежисера КУ «ЦКтаД»;

Валерія Цуркана – Заслуженого працівника культури України.

За активну громадянську позицію, проявлену волонтерську ініціативу, значну і вагому допомогу внутрішньо переміщеним особам міста та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагородили:

Яну Замрій - режисера масових заходів;

Ларису Авраменко – концертмейстера.

За вагомий особистий внесок у культурно-мистецьке життя міста, за збереження та популяризацію декоративно-ужиткового мистецтва та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагородили:

Капітанову Ольгу Іванівну – майстриню дрібних виробів з кераміки;

Туменко Галину – художницю;

Маргарян Світлану – художницю.

За наполегливу творчу працю, високу професійну майстерність, розвиток художньої самодіяльності міста Білгорода-Дністровського та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджений колектив КУ «Білгород-Дністровський Центр культури та дозвілля» в особі в.о. директора Оксани Стельмах.

За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи міста Білгорода-Дністровського, активну просвітницьку діяльність та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджена КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади» в особі директора Алли Уманець.

За вагомий внесок у збереження культурної спадщини і історичної пам’яті міста Білгорода-Дністровського та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджений колектив КУ «Білгород-Дністровський краєзнавчий музей» в особі директора Тетяни Білої.

За високі показники вихованців школи мистецтв у конкурсах, професіоналізм, вагомий внесок у розвиток і популяризацію музичного мистецтва міста Білгорода-Дністровського та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджений колектив КУ «Білгород-Дністровська школа мистецтв ім. Л.Н. Гінзбург» в особі директора Дмитра Гогуленка.

До вітань та нагороджень приєдналися начальник відділу культури Білгород-Дністровської міської ради Ніна Швачка, представники військового гарнізону та громадської організації.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік