15 грудня 2015 року на базі міського методичного кабінету відділу освіти Білгород-Дністровської міської ради відбулося ІІ засідання міського методичного об`єднання секції вихователів груп раннього віку міста Білгорода-Дністровського, селищ Затока, Сергіївка на тему: "Впровадження інноваційних технологій з фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми раннього віку», на якому були присутні 19 вихователів ДНЗ міста. Метою засідання було спрямування підвищення педагогічної майстерності вихователів на забезпечення якісного здоров’язберігаючого процесу виховання дітей; розширення знань педагогів про зміцнення фізичного та психічного здоров’я дошкільника шляхом упровадження в практику роботи здоров’ятворчих та здоров'язбережувальних технологій; стимулювання бажання проводити оздоровлення в цікавих різноманітних формах для фізичного та психічного здоров’я, соціально-емоційного, духовного, інтелектуального благополуччя малюків та поглиблення знань про інноваційні технології.
У рамках засідання вихователем-методистом дошкільного навчального закладу №1 «Малятко» Інною Магалюк з вихователями проведено низку цікавих форм роботи, а саме: презентація «Ростимо дітей здоровими», в якій було надано методичні рекомендації щодо впровадження нових шляхів оновлення роботи з фізичного виховання та оздоровлення дітей раннього віку у світлі вимог Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, інтерактивна гра «Чаша здоров'я», яку учасники заходу «наповнювали» факторами впливу на здоров'я малят.
У рубриці «Моя робота – то моє натхнення» вихователями дошкільних навчальних закладів міста презентовано різноманітні інноваційні технології з фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми раннього віку (ігровий стретчинг, фітбол-гімнастика, логоритміка, мудри, дихальна гімнастика, пальчикова гімнастика для ніг, су-джок, фіто-аромотерапія тощо). Також учасники заходу поділилися з колегами власними добірками музичних та віршованих фізхвилинок, з якими практично й було продемонстровано вправи.
Методист ММК Тетяна Мізюк у рубриці «Увага! Педагогічні новинки» надала методичні поради вихователям щодо впровадження здоров'язбережувальних технологій як в групі закладу, так і вдома з батьками, ознайомила з особливостями організації навчально-виховної роботи з даного питання та з орієнтовною системою фізкультурно-оздоровчих заходів у режимі дня дітей раннього віку.
На завершення заходу з учасниками було проведено тестування з проблеми «Фізичне виховання дітей раннього віку», з яким вихователі блискуче справились і показали гарні результати.
У ході підведення підсумків роботи присутні відзначили цікаву роботу закладів з питань впровадження здоров'язбережувальних технологій, можливість запозичення родзинок для використання у своїй роботі.