У закладах освіти Білгорода-Дністровського пролунав останній дзвоник


31.05.2024 12:52 38

Останній дзвоник – свято, яке підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями. Це велике загальношкільне свято, що адресоване випускникам, вчителям і батькам.

Вже втретє останній дзвоник для випускників міста пролунав 31 травня в умовах повітряних тривог і загроз. Хтось зустрівся з однокласниками в такому звичному онлайні, бо навчається за кордоном, хтось - у офлайні. Але всіх єднає мета - обмінятися теплом і вірою в перемогу.

Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради повідомляє, що у 2023/2024 навчальному році здобули освіту 5322 учні міста, із них 136 внутрішньо переміщені особи. Піднялись на одну сходинку 434 першокласника, закінчили базову середню освіту – 559 учнів, повну загальну середню освіту – 256 випускників.

Всім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень влітку, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

Зичемо усім добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру!


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік