У мешканців міста та області є можливість отримати Стипендію ім. Кіркланда в Польщі


03.02.2021 12:51 117

До уваги амбітних професіоналів, вчених, молодих лідерів та фахівців з вищою освітою, зацікавленим у розвиткові демократії, ринкової економіки та громадянського суспільства у своїх країнах та в регіоні!

Фонд «Лідери перетворень» оголошує черговий відкритий конкурс для кандидатів з Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Узбекистану та України на отримання Стипендії ім. Лейна Кіркланда в Польщі в 2021/2022 навчальному році.

Повне занурення в польську культуру і побут, розподіл в одне з 5 міст - центрів наукової та бізнес-активності (Варшава, Люблін, Краків, Вроцлав, Познань), навчання за обраною спеціальністю в кращих ВНЗ Польщі, унікальна можливість пройти стажування в обраних вами установах , безкоштовне навчання польської мови, можливість отримати післядипломну освіту, покриття витрат на проживання + страховку + переліт + витрати на отримання візи.

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК - до 1 березня 2021 р.

Повна інформація на сайті: https://kirkland.edu.pl

За більш детальною інформацією «з перших вуст» можете звертатися до випускниці програми Кіркланд 2019/2020 (диплом про закінчення програми з відзнакою): Чернопищук Яни Володимирівни, начальника відділу з питань економіки та розвитку інфраструктури Департаменту економіки і розвитку інфраструктури міста Білгород-Дністровський міської ради . Контактний тел: +380953950798, e-mail: yana_c@ukr.net.

Промовідео дивись за такими адресами: https://youtu.be/M4GJ8mC-S8E

https://youtu.be/WsAVR_ZoSIM

https://youtu.be/Nsom26JaJY4
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік