У Білгороді-Дністровському зростає рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції


23.01.2023 10:46 44

Управління охорони здоров’я ДССПОЗ Білгород-Дністровської міської ради інформує про стан захворюваності в місті та районі на респіраторні захворювання.

На ГРВІ минулого тижня в місті захворюваність збільшилась: 270 випадків проти 251 попереднього тижня, з них діти – 174 (проти 138); в районі захворюваність зменшилась: 292 (проти 298), з них діти – 153 (проти 147). Епідемічний поріг не перевищено.

Випадки захворювання на грип у місті та районі минулого тижня не реєструвались.

Пневмонія: за поточний період в місті зареєстровано 7 випадків (проти 2); в районі - 3 випадки (проти 10).

За даними міськрайонного відділу лабораторних досліджень, за минулий тиждень в місті захворюваність на COVID-19 зменшилась: 3 випадки проти 5 попереднього тижня; в районі збільшилась: 12 випадків проти 8.

Надання стаціонарної медичної допомоги хворим на COVID-19 мешканцям міста та району проводиться в КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» за укладеним договором з Національною службою здоров’я України. На даний час в інфекційних відділеннях Білгород-Дністровської ЦРЛ стаціонарну медичну допомогу отримують 3 мешканця міста з діагнозом COVID-19.

Екстрену медичну допомогу мешканцям міста та району забезпечує ВП «Білгород-Дністровська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги». За минулий тиждень бригадами швидкої медичної допомоги здійснено 6 виїздів по місту з причини захворюваності та підозри на COVID-19 та 4 госпіталізації; по району виїздів та госпіталізацій з причин захворюваності та підозри на COVID-19 не було.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік