У Білгороді-Дністровському зареєстровані два випадки захворювання на COVID-19 у дітей


19.04.2021 14:51 173

Міськрайонний відділ лабораторних досліджень повідомляє, що за минулий тиждень в місті зареєстровано 83 випадки захворювання на COVID-19, проти 85 за попередній період. Серед дітей до 18 років зареєстровано 2 випадки: у 8 місячної дитини та 17-річної. Вони не перебували в дитячих колективах.

Станом на 19 квітня в міському центрі первинної медико-санітарної допомоги на амбулаторному лікуванні перебуває 211 осіб з ГРВІ (дорослих - 100, дітей - 111) та 131 хворий на пневмонію, з них 90 осіб з лабораторно підтвердженим діагнозом COVID-19; 32 особи з негативним результатом на коронавірус; 4 хворих очікують результат дослідження методом ПЛР тестування на COVID-19 та 5 дітей. Всього методом ПЛР на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, обстежено 2280 осіб, з них 2213 дорослих та 67 дітей.

В інфекційному відділенні Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні перебуває 5 хворих з пневмонією. Відбір біоматеріалу для підтвердження діагнозу на COVID-19 методом ПЛР за минулий тиждень проведено у 18 хворих, з них позитивних – 6, вони переведені для подальшого лікування до ЦРЛ.

Лікарня забезпечує спеціалізовану медичну допомогу ІІ рівня мешканцям міста та району, всі 9 стаціонарних відділень та структурні підрозділи лікарні працюють у звичайному режимі, ургентна (цілодобова) допомога надається лікарями-спеціалістами за 6 спеціальностями та проводяться дослідження у режимі 24/7 клінічних аналізів біо-речовин та рентгенологічні, ургентну допомогу надають також лікарі за 7 спеціальностями. Консультативна поліклініка, жіноча консультація та стоматологічна поліклініка працюють у звичайному режимі з дотриманням протиепідемічних правил.

Надання стаціонарної медичної допомоги хворим на COVID-19 мешканцям міста та району проводиться в КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» за укладеним договором з Національною службою здоров’я України. В трьох інфекційних відділеннях Білгород-Дністровської ЦРЛ на даний час стаціонарну медичну допомогу отримують 73 хворих з діагнозом COVID-19 (34 з них - мешканці міста, 39 - району) з діагнозом COVID-19. Киснево-залежних – 57.

Екстрену медичну допомогу мешканцям міста та району забезпечує ВП «Білгород-Дністровська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги». Бригадами швидкої медичної допомоги за минулий тиждень здійснено 72 виїзди з причини захворюваності на COVID-19 та підозри на COVID-19, та 37 госпіталізацій з причини COVID-19.

З 23 березня 2021 Одеська область потрапила до «червоного» рівня епідеміологічної безпеки, який передбачає заборону на:

• роботу закладів громадського харчування;

• роботу розважальних і торгово-розважальних закладів;

• роботу непродовольчих ринків, спортзалів, басейнів;

• не працюватимуть заклади освіти окрім дитсадків і початкових класів. Для решти запроваджується дистанційне навчання.

Проте при запровадженні «червоного» рівня працюють банки, АЗС, ветеринарні магазини, аптеки, продовольчі магазини.

Бережіть себе та своїх рідних, будьте обережні!


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік