У Білгороді-Дністровському запрацює Великодній ярмарок


16.04.2021 12:19 497

З 19 квітня по 9 травня буде проводитися святковий ярмарок, присвячений святкуванню Великодня та поминального дня Радониці. Місцем його проведення визначений відрізок вулиці Московської - від вул. Миколаївської до вул. Ізмаїльської.

Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради 16 квітня під головуванням міського голови Віталія Граждана.

Розпорядник святкового ярмарку – комунальне підприємство «Аккермантурінвест». Йому доручено зобов’язати учасників ярмаркового заходу виконувати рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів в період карантину у зв’язку з поширенням COVID-19, а також заключити з КП «Автотранссервіс» договір про надання послуг із збирання та вивезення твердих побутових відходів.

Загалом Великодній ярмарок розрахований на 60 торговельних місць.

Крім того, з 19 квітня до 6 червня на ділянці вулиці Миколаївської – від вул. Московської до вул. Свято-Георгіївської, буде проводитися сезонний ярмарок з торгівлі розсадою овочевих культур. Розпорядником цього ярмаркового заходу є КП «Аккермантурінвест».


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік