У Білгороді-Дністровському вшанували пам’ять Великого Кобзаря - Тараса Григоровича Шевченка


09.03.2023 14:31 108

9 березня мешканці Білгорода-Дністровського, військовослужбовці гарнізону, представники трудових колективів, громадських організацій та спілок, в 209-ту річницю від Дня народження великого митця, борця за національне і духовне відродження України – Тараса Григоровича Шевченка, вшанували його пам’ять.

«Сьогодні, коли росія веде війну проти українського народу, пророчі вірші Шевченка стають особливо влучними. Пройшло два століття з часів його життя, але майже нічого не змінилося ні в самій росії, ні у відносинах України з цим агресивним сусідом. Іноді здається, що Шевченко писав свої вірші чорнилом майбутнього. Бо саме те, що написано Тарасом тоді – відбувається в Україні сьогодні. російські окупанти вкотре намагаються знищити все Українське. Шевченка сміливо можна називати символом української нації, його творчість присвячена боротьбі нашого народу проти поневолення, а ворог і за часів поета був той самий, що і зараз. Тож вірші поета під час війни з росією звучать по-особливому і несуть нові, але дуже зрозумілі сенси. Творчість Шевченка надихає простих людей, дає сили сучасним героям-захисникам України та обіймає, об’єднує нас, усіх разом, як ніколи. Українці борються: зброєю і мужністю, дитячим малюнком та материнською молитвою, донатами для ЗСУ та волонтерськими досягненнями. Саме завдяки цим, загальнонаціональним обіймам, ми обов’язково побачимо нашу Перемогу, яку і двісті років тому пророкував нам великий Кобзар», - звертаючись до присутніх, промовили ведучі заходу, присвяченого 209-тій річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Віддаючи шану великому митцю, присутні на площі біля Білгород-Дністровської міської ради учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2024 рік