У Білгороді-Дністровському ветерану культосвітньої роботи призначено стипендію міського голови


19.01.2023 10:14 89

Тетяна Юхимівна Марченко – ветеран культосвітньої роботи, протягом року отримуватиме стипендію міського голови в рамках реалізації Програми «Культура Білгорода-Дністровського».

Т.Ю. Марченко працювала у Центрі культури та дозвілля керівником народного ансамблю народної пісні «Рідні наспіви» з 1991 року. Колектив під керівництвом Тетяни Юхимівни наполегливо вивчав і пропагував пісенну культуру регіону. Вона є ініціатором вивчення художньої культури рідного краю. Організовувала фольклорні експедиції в райони Одеської області, де колектив записував пісні і поповнював свій репертуар.

Роботі Тетяни Юхимівни притаманні постійний творчий пошук та покращення свого професійного рівня. Вона вмілий досвідчений керівник. Багато років працювала викладачем на кафедрі методики музичного виховання та хорового диригування Білгород-Дністровського фахового коледжу Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського.

Невичерпна відданість своїй справі, виключна працездатність, великі організаторські здібності – все це допомагало Т.Ю. Марченко добиватися від колективу високої майстерності. Під керівництвом Т.Ю. Марченко в 1994 році ансамблю було присвоєно звання «народний». Колектив побував на багатьох обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях, здобував перемоги та Гран-прі.

За багаторічну творчу працю Марченко нагороджена знаком «Відмінник освіти України» та Почесною грамотою Міністерства освіти.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік