У Білгороді-Дністровському відкриється фотовиставка Юлії Вовк «Погляд через об’єктив»


22.02.2021 16:48 254

На початку березня в виставковому залі краєзнавчого музею відкриється нова виставка, здатна наблизити прихід теплої весни в рідне місто. Своїм авторським поглядом на світ через об'єктив фотоапарата поспішає поділитися з глядачем міська художниця та фотомайстриня Юлія Вовк, відображаючи в своїх роботах особисті мрії, емоції та враження. Увазі шанувальникам фотомистецтва будуть представлені натюрморти, написані світлом і тінню, фантазією і почуттями автора та ексклюзивна серія пейзажів «Старий Аккерман».

За допомогою пізнавального майстер-класу під час заходу кожен бажаючий навчиться проводити паралелі між натюрмортом живописним і фотографічним, зможе створити свою композицію, попрацювати зі створенням фону і постановкою світла, дати нове життя нерухомим предметам і створити свою власну історію.

Відкриття фотовиставки Ю. Вовк "Погляд через об'єктив", яка додасть глядачам натхнення і зміцнить бажання осягати секрети фотомистецтва, відбудеться 3 березня о 15.00.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік