У Білгороді-Дністровському стартує проєкт «Business matters»: до участі запрошуються підприємці!


12.10.2021 16:51 59

Про це під час прес-конференції повідомили секретар Білгород-Дністровської міської ради Олександр Скалозуб (представник ініціатора проекту), директорка Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Ольга Ціпуленко (представник ініціатора проекту) та керівник партнерської організації ГО «Благодія» Оксана Соколенко.

За інформацією спікерів прес-конференції, з 11 жовтня у Білгороді-Дністровському стартує проект «Business matters», який реалізується в рамках проєкту «Громада, дружня до бізнесу» Програми «U-LEAD з Європою».

Завдяки успішному проходженню навчання міського голови Віталія Граждана «Кроки для керівників 2021» виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради отримав можливість взяти участь в конкурсі проєктів «Громада, дружня до бізнесу».

В липні 2021 року проєкт, ініційований виконавчим комітетом Білгород-Дністровської міської ради «Business matters», став переможцем конкурсного відбору та отримав грант на реалізацію проєкту.

Мета проєкту – створити сприятливі умови для розвитку підприємницької та інвестиційної діяльності різних галузей на території міста Білгород-Дністровський.

Проєкт підготував багато корисних та цікавих заходів для представників малого та середнього підприємництва, а саме для представників вже діючого малого та середнього бізнесу заплановано провести ряд комунікаційних заходів:

- 10 круглих столів «Бізнес кава з владою», під час яких з активною підприємницькою спільнотою будуть напрацьовуватися механізми ефективної взаємодії влади та бізнесу, вирішення проблемних питань, що стримують розвиток підприємницької діяльності та визначення дієвих механізмів вирішення цих питань. Мета заходів – налагодити ефективний та сталий діалог між владою та бізнесом та визначити дієві механізми вирішення проблемних питань.

Для діючих підприємців, бізнес початківців, або тих, хто тільки планує відкрити власну справу:

- 6 інформаційних семінарів та 6 спеціалізованих консультацій. Мета заходів - підвищити обізнаність учасників заходів з провадження підприємницької діяльності.

- 2 мотиваційні зустрічі з керівниками великих підприємств, під час яких будуть опрацьовані практичні кейси розвитку бізнесу на прикладі власного досвіду керівників великих підприємств.

Найактивніші учасники отримають сертифікати та стануть учасниками конкурсного відбору пілотного проєкту з фінансової підтримки місцевого бізнесу в рамках Програми підтримки та розвитку малого та середнього підприємництва на території міста Білгорода-Дністровського.

Також, в рамках проєкту передбачено:

- створення нового розділу на офіційному сайті Білгород-Дністровської міської ради «Business room», який забезпечить інформування місцевого бізнесу про найактуальніші питання

- здійснення оцінки інвестиційної привабливості двох комунальних об’єктів, які будуть відібрані в ході засідань круглого столу.

- Створення робочого кабінету підприємця з вільним та безперешкодним доступом для представників малого та середнього бізнесу.

- експертний супровід розробки Програми підтримки та розвитку малого та середнього підприємництва та відповідним консультуванням.

- здійснення промоції представників малого та середнього підприємництва, які надають туристичні та супутні послуги на території міста шляхом друку та розповсюдження промоційного буклету.

Всі підприємці запрошуються долучитись до участі в проєкті, заповнивши форму попередньої реєстрації:

Для учасників круглого столу: https://forms.gle/7h95P1kAjPE64nVA6

Для учасників інформаційних семінарів та спеціалізованих консультацій: https://forms.gle/SEqbwN4CwdkpXjhD9

Проєкт реалізується за ініціативою виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради у партнерстві ГО «Благодія» та за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік