У Білгороді-Дністровському розпочинається процес автоматизації та диспетчеризації водопостачання


11.01.2022 15:59 94

11 січня за дорученням міського голови Віталія Граждана його заступник Андрій Криштопов та начальник КП «Білгород-Дністровськводоканал» Олександр Бондаренко провели зустріч з Олександром Довганем - директором ТОВ «Експериментальний завод Інтекс ЛТД», яке має вдалий досвід впровадження систем диспетчеризації у інших містах України та, зокрема, Чорноморська.

За словами О. Бондаренка, Водоканал має намір за кошти Інвестпрограми розпочати реалізацію проєкту «Технічне переоснащення артезіанських свердловин з впровадженням системи диспетчеризації».

Основою побудови такої системи буде встановлення сучасних приладів на артезіанських свердловинах та розроблення спеціального програмного забезпечення. Це дозволить здійснювати в режимі онлайн збір даних, обмін інформацією та моніторинг поточного стану свердловин.

На першому етапі буде створений диспетчерський пункт, оператор якого контролюватиме ефективність роботи свердловинних насосів, кількість споживання електроенергії, об’єм видобутої води, аналізувати енергоефективність, відслідковувати несанкціоноване проникнення на об’єкти тощо.

Оператор зможе здійснювати дистанційне спостереження за системою як із стаціонарного поста оператора за місцем розташування серверу, так і з мобільного пристрою.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік