У Білгороді-Дністровському працівників житлово-комунального господарства привітали з професійним святом


17.03.2023 15:34 147

Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, який у цьому році припадає на 19 березня, у приміщенні Білгород-Дністровської міської ради пройшли урочисті збори з нагоди професійного свята.

Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан привітав та нагородив кращих працівників комунальних підприємств міста: «Автотранссервіс», «Житлово-експлуатаційне об’єднання №1», «Асорті», «Білгород-Дністровськтеплоенерго», міського Центру «Благоустрій».

Грамоти міського голови на урочистих зборах отримали двірники, сантехники, слюсарі, електрики, трактористи, водії, прибиральники, машиністи, ремонтники, електромонтери, доглядачі парків та скверів, електрогазозварники, дорожні робітники, оператори котелень тощо, які своєю щоденною працею забезпечують життєдіяльність міста, створюють необхідні побутові умови для його мешканців, утримують у належному стані вулиці, парки, дороги, прибудинкові території, завдяки яким у наших оселях є тепло, вода та світло.

Почесною грамотою за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток житлово-комунального господарства міста нагороджено постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю Білгород-Дністровської міської ради в особі її голови Олександра Морозова.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік