У Білгород-Дністровському краєзнавчому музеї впроваджують соціокультурний проєкт «Мандруємо з музеєм»


28.05.2021 14:48 142

Метою цілого спектру різноманітних заходів музейного проєкту щодо соціокультурної реабілітації дітей з особливими потребами, є формування їх пізнавального та активного дозвілля шляхом вивчення історії та особливостей культури рідного краю.

Реалізація цього проєкту передбачає проведення екскурсій пам’ятками міста, зокрема, туристичними маршрутами, що адаптовані для спеціальної аудиторії. Серед них пам'ятки військової слави – комплекс Меморіалу Слави та пам’ятник В. Рябову, стародавні храми міста – церкви Св. Іоанна Предтечі (Грецька) та Успіня Пресвятої Богородиці (Вірменська). Крім того, для дітей молодшого шкільного віку проводяться інтерактивні екскурсії безпосередньо в музеї за темами: «Природа. Цікаві історії», «Бабусина скриня» в етнографічній експозиції, а також майстер-класи «Чарівний дарунок» та «Вітальна листівка».

Для груп особливих діток заходи проводяться на безкоштовній основі. Під час літніх канікул музей також запрошує на зазначені тематичні екскурсії студентів та учнів закладів освіти будь якого віку. Отже, залучаємо дітей до духовних цінностей та історико-культурного надбання міста й розвиваємо їх творчий потенціал!

Довідки за телефоном: (04849)2-77-43.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік