У Білгород-Дністровській міській раді обговорили передачу школи Сергіївській ОТГ


15.01.2021 15:31 360

15 січня 2021 відбулася спільна нарада керівництва міста Білгорода-Дністровського та Сергіївської ОТГ, яка утворилася восени минулого року. Темою обговорення стала передача Сергіївської загальноосвітньої школи №8 новоствореній об’єднаній територіальній громаді. Зазначимо, впровадження реформи децентралізації в Україні вплинуло на активізацію прийняття об’єктів зі спільної у комунальну власність, і у багатьох громад виникають певні проблеми.

«Нашою головною метою є вироблення алгоритму передачі об’єкту освітньої інфраструктури, щоб задовольнити загальноосвітні потреби об’єднаної територіальної громади та забезпечити утримання школи на відповідному рівні», - зазначив Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан.

Особливістю школи №8 є те, що її засновником є Сергіївська селищна рада, але з 2012 року вона передана в орендне користування Білгород-Дністровській міській раді. Зараз до ОТГ надходить державна субвенція на виплату заробітної плати працівникам школи, але вони не можуть нею розпоряджатися.

Після обговорення питання учасники наради вирішили, що Сергіївська селищна рада на найближчій сесії розпочне процес прийняття на свій баланс освітнього комплексу. А поки триватиме цей перехідний період, ОТГ перераховуватиме субвенцію Білгород-Дністровській міській раді на утримання школи №8.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік