Творча акція до Дня Конституції України пройшла у Білгороді-Дністровському


28.06.2022 14:08 59

28 червня у Михайлівському сквері відбулася творча акція до Дня Конституції України. Організатором святкового заходу виступили відділ культури за участі Центру культури та дозвілля, школи мистецтв ім. Л.Н. Гінзбург.

Ведуча заходу Юлія Яковлева нагадала глядачам історію створення свята та прийняття Верховною Радою України Основного Закону – Конституції.

«В цьому році наша Конституція набуває особливого значення, бо сьогодні 125 днів, як ми боремось за нашу незалежність та суверенітет, за життя, гідність і безпеку кожного українця, - зазначила Ю. Яковлева. - Будьмо разом! Будьмо сильними! Будьмо гідними синами й доньками нашої держави! І нехай у серці кожного українця, мов струнами чарівної бандури, озветься безмежна любов і віра в мирне майбутнє України!»

Свої кращі номери виконали колективи та солісти ЦКтаД, школи мистецтв ім. Л.Н. Гінзбург. На алеях скверу розгорнулись патріотичні виставки малюнків та декоративно-ужиткового мистецтва.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік