Триває підготовка до наступного опалювального сезону у Білгороді-Дністровському


28.06.2022 16:56 57

28 червня заступник міського голови Андрій Криштопов відвідав КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго», де директор підприємства Михайло Волканов проінформував його про хід виконання заходів по підготовці теплогенеруючих потужностей та міської тепломережі до нового опалювального сезону.

Роботи проводяться відповідно до затвердженої інвестиційної програми підприємства, якою передбачається впровадження сучасних енергоефективних технологій, встановлення нового обладнання та заміна магістральних трубопроводів.

Зазначено, що протягом останнього року на підприємстві введено в експлуатацію новий котел, який в опалювальному сезоні 2021/2022 років вже дав суттєві результати по надійності та економії енергоресурсів.

Окрім того, за словами М. Волканова, безпосередньо станом на 28 червня спеціалістами КП завершені роботи по заміні трубопроводу на магістральній теплотрасі по вул. Сонячній, по монтажу і запуску в експлуатацію нового енергоефективного насосного обладнання. Все це в комплексі забезпечить стабільне функціонування міської тепломережі, заощадження енергоресурсів та підвищить якість послуг.

«…Вдячний колективу КП «Білгород-Дністровськтеплоенерго», який власними силами виконав необхідні роботи, дотримуючись при цьому технологічних норм. Все, що нами було заплановано по модернізації Теплоенерго в минулому році, за участю фінансових ресурсів обласної і міської рад на сьогодні практично виконано. Своєчасно отримали сучасне обладнання, провели монтаж та іспити. Маю надію, що в новий опалювальний сезон увійдемо в повній готовності», - зазначив Андрій Криштопов.

Крім того, М. Волканов акцентував увагу мешканців міста щодо оплати боргів за отримані послуги.

Підприємство закінчило опалювальний сезон, маючи борг по газу в розмірі більше 24 млн. грн. Дякуючи громадянам міста та зусиллям міської влади, більшу частку цього боргу вдалося погасити.

Разом з тим, сьогодні більше 600 квартир мають заборгованість від 20 тис. грн. і більше. Є будинки з багатотисячними і навіть з мільйонними боргами, серед яких, для прикладу: вул. Сонячна,7 – 1 млн. 014 тис. грн., вул. Південна,14 – 1 млн. 23 тис. грн., вул. Сонячна,11 – 951 тис. грн., вул. Сонячна,19 – 850 тис. грн.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік