Тренінг: співбесіда з роботодавцем


03.03.2021 10:44 37

Якщо немає вітру, беріться за весла.

Латинська приказка

Для досягнення успіху потрібно працювати, не покладаючи рук. Але з чого почати? Найуспішніші підприємці колись теж працювали на когось і кожна робота починається зі співбесіди. Від першої співбесіди залежить абсолютно все, адже резюме вміщує в себе лиш перелік деяких наших досягнень і фактів, але воно не має настрою, не розповість про стійкість, або м’якість характеру, не передасть харизми.

1 березня 2021 року начальник відділу активної підтримки безробітних Анастасія Земляна разом з провідним фахівцем з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентиною Касаткіною-Белікчі провели тренінг для студентів випуских курсів Білгород-Дністровського правового коледжу на тему «Співбесіда з роботодавцем: секрети успіху та стандартні помилки».

Спеціалісти ЦЗ розповіли про найважливіші моменти та незручні запитання, які найчастіше зустрічаються при першій зустрічі з роботодавцем. Показали відеоролик про те, як об’єктивно оцінити свої знання, вміння, досвід та запросити гідну заробітну плату.

Захід відбувся в режимі діалогу, студенти приймали активну участь, допускали свої варіанти успіху і помилок на співбесіді, задавали питання.

У кожного шляху є початок. Почніть свій правильно і це приведе Вас до цілі.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік