Традиційно напередодні Міжнародного жіночого Дня 8 березня в шахово-шашковому клубі проходять бліц-турніри з шашок та шахів


09.03.2021 14:39 96

6 березня пройшов турнір з шашок. Суддя змагань Палій Борис Олексійович та всі присутні привітали зі святом свою колегу, багаторазову переможницю обласних змагань з шашок Смоліну Ольгу. Побажали міцного здоров’я, нових перемог на різноманітних змаганнях. В турнірі взяли участь 6 спортсменів. Серед них:

- діючий чемпіон міста та володар кубку Марченко Олексій,

- діючий чемпіон міста з швидких шашок Криворот Юрій,

- фіналіст кубку міста з блискавичної гри Чернецький Віталій,

- 8-ми кратна чемпіонка області Смоліна Ольга,

- діючий чемпіон міста серед студентів Любенко Максим.

Ігри проходили в два кола с контролем часу 5 хвилин кожному учаснику до кінця партії. Партії проходили в безкомпромісній боротьбі, та до останнього туру не було явного фавориту. Різниця в очках між першими 4 учасниками складала 1-2 очки. В останньому турі зустрілися Марченко Олексій та Криворот Юрій. Ігри між ними проходять завжди в гострій теоритично-комбініційній манері. Результат – нічия. За призове місце в останньому турі перемогу здобула Смоліна Ольга, яка перемогла Чернецького Віталія.

За підсумками змагань призові місця розподілилися:

1 місце – Марченко Олексій – 16 очок

2 місце – Криворот Юрій – 15 очок

3 місце – Смоліна Ольга – 12 очок

Переможець турніру свою перемогу присвятив своїй дружині Тетяні, яка за його словами найкрасивіша та найулюбленіша жінка на світі!

7 березня пройшов бліц-турнір з шахів, присвячений міжнародному Дню 8 березня. В турнірі взяли участь 7 спортсменів. Ігри проходили в три кола з контролем часу 3′ + 2′′ кожному учаснику до кінця партії. З перших турів лідерство в турнірі захопив ветеран шахів міста Шабанов Володимир, який після першого кола йшов на першому місці. А в другому колі загалом показав 100% результат 6 з 6 очок!!! В третьому колі, вже не дуже напружуючись, та набрав 4 очка з 6 Шабанов Володимир за тур до закінчення турніру став переможцем. Жорстка боротьба йшла за 2 та 3 місця, де різниця в очках між Панфіловим Олексієм та Георгієвим Миколою складала 0,5 бала. В останньому турі Олексій Панфілов переміг Фаутова Григорія, а Микола Георгієв несподівано програв Юрію Зубчевському. Окремо хочеться відмітити дуже добрий результат учня міського ліцею Коби Владислава, який у підсумку посів 4 місце.

За підсумками змагань призові місця розподілилися:

1 місце – Шабанов Володимир – 14,5

2 місце – Панфілов Олексій – 13

3 місце – Георгієв Микола – 11,5

4 місце – Коба Владислав – 6,5 (особиста перемога 2-1 над Фаутовим)

5 місце – Фаутов Григорій – 6,5

6 місце – Галюк Петро – 5,5

7 місце – Зубчевський Юрій – 5,5

Всі призери турніру нагороджені грошовими призами від КУ ЦФЗН «Спорт для всіх».
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік