Тільки не мовчи


02.06.2021 10:43 37

За даними дослідження Ради Європи кожна п’ята дитина в Європі стає жертвою сексуального насильства. За даними Національної поліції України, за минулий рік від сексуального насильства постраждало 410 дітей. Цього року вже 70 дітей в Україні постраждали від цього злочину. Проте правоохоронні органи зазначають, що ця цифра – лише десята частина від кількості злочинів. Адже часто насильство здійснюють в сім’ї, або близькими до дитини особами. Часто факти насильства приховуються. Діти, які страждають від насильства, а також дорослі, які підозрюють насильство, не знають, як діяти в таких ситуаціях.

Уповноважений Президента України з прав дитини та Міжнародна благодійна організація «Служба порятунку дітей» розпочали проєкт щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації. В межах даного проєкту розроблені плакати «Тільки не мовчи». Плакати носять соціально значимий, некомерційний характер.

На контактний номер телефону, зазначений в плакаті, можна звернутися за допомогою, якщо ваша дитина постраждала від сексуального насильства або ви стали свідком насильства над дитиною. За вказаним номером можна отримати юридичну консультацію, психологічну підтримку, а також фахівці організації допоможуть організувати реабілітацію дитини.
Білгород-Дністровська міська рада, 2021 рік