Тисячі чорнобривців висаджено комунальниками на в’їзді до Білгорода-Дністровського


10.06.2021 12:51 53

По вул. Приморській в Білгороді-Дністровському, в рамках проєкту «Квітучий Аккерман», проводяться роботи з декорації клумб однорічними трав’янистими рослинами з роду айстрових – чорнобривцями. Комунальниками вже декоровано майже 150 метрів на попередньо підготовленому ґрунті острівця безпеки. Заздалегідь змонтоване підземне крапельне зрошування забезпечує достатній запас вологи в ґрунті, що в майбутньому надасть можливість розвиватися висадженим рослинам.

Декорування пеларгоніями та алісумами опор зовнішнього освітлення, а також чорнобривцями клумб по вул. Приморській, створить різнобарвний ансамбль квітучих рослин на зеленій зоні мікрорайону «Радгосп».

Також, спеціалістами міського центру «Благоустрій» проведено озеленення клумби у підніжжя стели на в’їзді до Білгорода-Дністровського, де висаджено сотні однолітніх та багаторічних квітів.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік