Територіальні громади Білгород-Дністровського району виходять на заключний етап розробки спільного проєкту «Веломандри від Античності до сьогодення»


04.02.2022 09:32 272

2 лютого в приміщенні Білгород-Дністровської міської ради відбулося третє спільне засідання Робочих груп із налагодження співробітництва Білгород-Дністровської, Шабівської та Мологівської територіальних громад Одеської області в рамках реалізації проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що реалізується відповідно до грантової угоди між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ).

Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан спільно з експертом проєкту Юрієм Ямковим презентували проєкт під назвою «Веломандри від Античності до сьогодення». Як повідомлялось, проєкт передбачає створення набережної вздовж Дністровського лиману на території міста Білгорода-Дністровського та села Шабо, розроблення туристичного веломаршруту, що з’єднає обидві набережні та зелені глемпінги у селі Молога. Крім того, передбачається розвиток супутньої інфраструктури підприємництва (стоянки для оренди велосипедів, фуд-кортів та ін.), а також розроблення мапи «магнітів» з урахуванням популярних місцевих туристичних локацій.

Під час засідання учасники окремо зупинилися на питаннях гендерних аспектів і інтересів осіб з обмеженими можливостями. За результатами засідання робочої групи було прийнято рішення про дотримання проєктом вимог безбар’єрності, доступності та інклюзивності об’єкту у вигляді облаштування пандусів та спеціальних поручнів при будівництві набережних. Також, проєктом будуть враховані гендерні аспекті у вигляді облаштування спеціальних місць для матерів та їхніх малюків, які обладнані необхіднім інвентарем. Обговорені коментарі та висновки експертів U-LEAD.

Наступним етапом учасники робочих груп визначили завершення проведення громадських слухань та підготовку до підписання Договору про співробітництво територіальних громад щодо реалізації спільного проекту.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2022 рік