Святковий настрій панує в бібліотеках міста Білгорода-Дністровського


27.12.2023 11:14 166

Різдвяні та Новорічні свята щороку традиційно відзначають в КУ «Публічна бібліотека Білгород-Дністровської міської територіальної громади». Бібліотекарки, як хранительки традицій українського народу, особливо готуються до цих свят. Цикл святкових заходів «Новорічна феєрія» розпочався ще 24 грудня.

Зокрема, у відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки веселощі, сміх, пісні, танці та гарний настрій панували під час різдвяної мозаїки «Різдвяна феєрія чудес», а свою творчість і фантазію хлопці та дівчата проявили на майстер-класах. Під час захоплюючої народознавчої пригоди присутні дізналися про особливі різдвяні блюда: узвар, кутя, вареники з капустою. Потім дітлахи охоче взяли участь у конкурсі «Склади різдвяний рецепт», пограли в гру «Зимові асоціації», співали та читали колядки, переглянули відеоролик «Різдвяні колядування», отримали святкові передбачення. А ще особливу увагу привертає відвідувачів святкове оформлення бібліотечного простору. Діють фото-зони, які користуються справжньою популярністю.

В бібліотеці-філії ім. Лесі Українки з учнями ЗЗСО №4 (2 класи) бібліотекарі провели літературні читання «Казки різдвяного янгола», в бібліотеці-філії ім. М. Кропивницького діє книжкова виставка «Новорічні фантазії».
Білгород-Дністровська міська рада, 2024 рік