Солодощі, термоси та премії: у Білгороді-Дністровському віддячили двірників


18.01.2021 16:45 427

18 січня 2021 року під час зустрічі міського голови Віталія Граждана із працівниками дільниці озеленення та санітарної очистки КП «Автотранссервіс» двірникам вручили подарунки.

«Хочу сказати вам слова подяки за вашу самовіддану працю по розчищенню міста від снігу та посипанню піском тротуарів, автобусних зупинок, прибудинкових територій, скверів і парків. Ви працювали у важких умовах в морозну погоду, щоб зробити пересування городян по місту безпечним і комфортним», - зазначив Віталій Граждан.

Для створення сприятливих умов праці двірників та доглядачів парків, кожному з них вручили термос, аби вони мали змогу гарячим чаєм зігріватися у холодну пору. Крім того, на знак вдячності колектив отримав від Віталія Граждана солодощі, набори чаю та кави.

Приємною несподіванкою для працівників КП «Автотранссервіс» стало повідомлення міського голови про преміювання тих, хто брав безпосередню участь у розчищенні міста від снігу.


Підписуйтесь на наш Telegram канал, та отримуйте офіційні новини миттєво https://t.me/AkkermanOfficial

При публікації матеріалу прохання вказувати джерело за допомогою гіперпосилання на сайт Білгород-Дністровської міської ради https://bilgorod-d.gov.uaБілгород-Дністровська міська рада, 2021 рік